fbpx

Бельгія для гурманів!

Маршрут: Львів – Вроцлав – Ерфурт — замок Вартбург – Брюссель (2 дня) – Левен – Мехелен – Гент – Брюгге – Антверпен – Аахен – Кельн – Краків– Львів
Вартість: від 218 євро
Днів: 6
Виїзд: березень: 6, 22, 29, квітень: 5, 18, 26, 28, травень: 1, 6, 16, 26, червень: 15, 23, 29, липень: 10, 20, 27, серпень: 3, 11, 14, 16, 24, вересень: 7, 22, жовтень: 10, 22, листопад: 6, 21, грудень: 12

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

Бельгія — дивовижний пінистий коктейль смачного шоколаду, світлого пива, яскравої фарби і чарівних мережив.
Запрошуємо побачити і спробувати все, чим тільки може похвалитися Бельгія!

2 дні в самій прекрасній країні Європи!!!

• Виїзди: 14.08 ФЦ, 18.08 ФЦ — запрошуємо відвідати Фестиваль «Килим з квітів» або «Flower Carpet» в Брюсселі!!!

День 1.

Львів — Вроцлав

 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд у Вроцлав.
Екскурсія «Священна квітка Європи — місто Вроцлав» — вважається одним з найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, чарівна Ратуша зі старовинним сонячним годинником, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії.
У вільний час є можливість відвідати «Вечеря в середньовічній корчмі» (26€/21Є). Ми повністю зануримося в таємничу атмосферу середньовіччя і загадаємо не одне бажання. Ратуша — одна з найпрекрасніших готичних будівель в Центральній Європі. Сьогодні тут музей і… місце зустрічі закоханих. Чому?!? Дізнаємося під час екскурсії… А відвідавши старовинну пивну, ми зможемо скуштувати національну польську кухню в незабутнє середньовічної атмосфері!!!
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі.

День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав

День 2.

Ерфурт

 Сніданок. Нас чекає середньовічне містечко з декоративними будиночками, замріяними мостиками через тиху річку Геру, і вузенькими вуличками, які «ховають» архітектурні скарби міста. Екскурсія «Ерфурт — історія середньовіччя»: університетський квартал, ринкова площа, найвужчий будинок в Німеччині, ратуша, Соборна Гора з готичним Собором і церквою Святого Северія, старовинні фасади і скеровані у вись шпилі церков… Ви матимете час прогулятись по єдиному у свому роді мосту крамарів Кремербрюке — найдовшому в Європі мосту-вулиці з багатими будинками патриціїв… Вільний час.
Переїзд по території Німеччини.
Чи знаєте ви, який німецький замок вважається самим містичним? Де народився Йоганн С. Бах? Де Гітлер проводив з’їзди ясновидців і астрологів? Де, ховаючись від переслідування, Мартін Лютер написав переклад Нового Завіту? Складно повірити, але всі ці таємниці зберігає за своїми мурами один замок. І це замок Вартбург. Всіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсію «Таємниці Замку Вартбург» (28€/23€). Вартбург — один з найстаріших романських замків Європи. Оповитий легендами внутрішні зали вразять нас своєю пишністю.  Цікаво, що структура кімнат не змінювалася тут з часів Середньовіччя. А з оглядового майданчика замку, з висоти понад 400 м відкривається дивовижний краєвид на навколишні гори і Тюрінскій ліс — чудове місце для фотографій!
Переїзд в готель. Ночівля на території Німеччини.

День 2 - Ерфурт День 2 - Ерфурт День 2 - Ерфурт День 2 - Ерфурт

День 3.

Брюссель — Левен — Мехелен

 Сніданок. Переїзд в місто на семи пагорбах, збудоване в формі серця, столицю Королівства Бельгії — Брюссель. Екскурсія «Історія краси — Брюссель» — історія, яка творилася століттями. Симфонія тріумфуючого блиску панує в районі Європарламенту з просторими парками і вулицями, а також найгарнішою площою Європи — Гранд Платс. Вдень площа нагадує театр квіткового ринку, а ввечері — п’єсу гарного кохання і захоплення! Ми зможемо відчути добродушний і веселий характер бельгійців, недаремно одним із символів цього міста є знаменита бронзова скульптура — фонтан «Манекен Піс»…
У вільний час рекомендуємо екскурсії:
Королівський музей витончених мистецтв (18 € / 10 €).
«Магія і романтика Брюсселя» (23€/18€). Під час екскурсії ми побачимо одну з найяскравіших пам’яток готичної архітектури і живопису країни — брюссельський кафедральний собор св. Михайла і Гудули, прогуляємося через Брюсселский парк, королівську площу, скверик ду Саблон, (скверик 48 ремесел !!!), а також королівський палац, офіційну резиденцію бельгійського монарха і Атоміум. На завершення зануримося в історію минулого та сучасного відомого Палацу Правосуддя, який є самою грандіозною будівлею в Європі, і отримаємо задоволення неперевершеною панорамою Брюсселя.
Хочете побачити всю Європу за годину? Запрошуємо відвідати дивовижний парк «Mini-Europe» (18Є + вхідний квиток). Крім найцікавіших місць Європи в мініатюрному варіанті, тут можна знайти різноманітні звукові та анімаційні моделі: млини, аеробус, швидкісний поїзд, виверження Везувію, падіння Берлінської стіни і гондоли Венеції. Всього тут представлено близько 350 будівель та 80 крихітних міст, розташованих в різних місцях Європи. Чого тут тільки немає! Також в парку можна побачити Афінський Акрополь, Вестмінстерський палац, Ейфелеву вежу, Біг Бен, Палац дожів, Бранденбурзькі ворота в масштабі 1/25. Крім експозиції в парку іноді проходять різні шоу.
«Пивна Бельгія — містечка Мехелен і Левен» (38€/28€). Мальовничий Мехелен, розташований на березі річки Діль. Оглядова екскурсія Мехеленом починається з огляду собору Св. Ромбаут, який був закладений ще в XII столітті. Побродивши по старовинним вуличкам, ми отримаємо задоволення від краси чудового міста, пам’ять про який залишиться з нами надовго… Далі нас чекає пивна столиця країни — прекрасне місто Левен?! Саме тут є штаб-квартира всесвітньо відомого бельгійського пива Stella Artois !!! Ніяке інше місто у Фландрії не викликає стільки захоплення, як середньовічний Левен. Під час пішохідної екскурсії ми побачимо церкву Cв. Петра, Сукняні ряди, а також церква Св. Гертруди, яка є архітектурним дивом, адже повністю побудована з каменю без єдиного цвяха!!! Отримаємо задоволення чудовою красою готичної міської Ратуші, фасад якої прикрашено 236 скульптурами… На завершення екскурсії ми продегустуємо найсмачніше пиво в Бельгії.
Поселення в готель. Ночівля на території Бельгії.

День 3 - Брюссель - Левен - Мехелен День 3 - Брюссель - Левен - Мехелен День 3 - Брюссель - Левен - Мехелен День 3 - Брюссель - Левен - Мехелен

День 4.

Брюссель — Антверпен — Гент — Брюгге

 Сніданок. Вільний час в Брюсселі. Рекомендуємо відвідати:
«Фландрія у всій красі: Гент, Брюгге» (48/40€) !! Унікальна екскурсія по Фландрії, відкриє нам різноманітність Королівської Бельгії. Вражає своєю розкішною оздобою чудове фламандське містечко Гент: дзвіниця Баффруа, висотою 90 метрів, з дзвоном «Клокке Роланд», могутня Ратуша в стилі квітучої готики, королівський палац Сінт-Йорисхоф, знаменитий Собор Святого Бавона, де зберігається загадковий Гентський вівтар — «Містичний Агнець «. Атмосфера давнини і таємничості не покидає це місто, наче в очікуванні чуда… Далі нас чекає поетичний і романтичний рай для закоханих, колодязь чудес для дітей та дорослих — чарівний, шоколадний Брюгге! Образ міста неповторний: Базиліка — хранителька реліквії Святої Крові, Ратуша, Церква Святої Діви, де зберігається образ Мадонни з немовлям на руках пензля знаменитого Мікеланджело! Брюгге схожий на пряникове містечко з вигадливими різнобарвними фасадами, тонкими шпилями, кам’яним мереживом і рікою темно — білого шоколаду.
«Перлинка Бельгії — Антверпен»
 (28€/18€). Нас чекає «діамантовий Антверпен» — алмазна столиця світу, де розкіш коштовних каменів виблискує в «Алмазному кварталі». Незвичайна таємничість мешкає в кожному будинку, вуличці, в кожному камінчику центральної площі «Гроті Маркт», в її серці — Старій ратуші і в старовинному замку Стеен. А ще… Антверпен — охоронець світових шедеврів Рубенса, полотна якого прикрашають гордість Бельгії — Кафедральний собор Св. Богоматері!
Ночівля на території Бельгії.

День 4 - Брюссель - Антверпен - Гент - Брюгге День 4 - Брюссель - Антверпен - Гент - Брюгге День 4 - Брюссель - Антверпен - Гент - Брюгге День 4 - Брюссель - Антверпен - Гент - Брюгге

День 5.

Кельн — Аахен

 Сніданок. Сьогодні нас чекає знайомство з дивовижним Аахеном. Екскурсія «Місто чотирьох культур — Аахен». Саме місто відноситься до регіону Північної Рейн-Вестфалії і межує з Бельгією та Нідерландами, а заснований він був ще римлянами! Визначною пам’яткою Аахена є його Кафедральний собор, іменований Імперським собором, який внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У соборі століттями коронувалися імператори Римської імперії. Унікальний пам’ятник архітектури вражає своєю красою.
У вільний час рекомендуємо відвідати місто, породжене римлянами, усиновлене французами і виховане Пруськими королями — Кельн (38€/30€). Оглядова екскурсія «Кельн-золото Рейну». Велич, витонченість і ажурність спрямованих увись форм — Кельнський собор — найбільший собор Німеччини і один з найбільших соборів в Європі, шедевр готики, який зберігає велику християнську святиню — мощі трьох святих волхвів. А далі: Старе місто, Кельнська Ратуша, єврейський квартал, Будинок Фаріни — батьківщина одеколону, кельнська набережна… Про Кельн можна довго розповідати, але головне — його треба відчути! Вільний час.
Переїзд в готель. Ночівля в готелі.

День 5 - Кельн - Аахен День 5 - Кельн - Аахен День 5 - Кельн - Аахен День 5 - Кельн - Аахен

День 6.

Краків — Львів

 Сніданок. По дорозі, при наявності часу, заїзд у Краків.
У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:
 «Ласощі польських королів» (26€/21Є) ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод повідає таємницю пивоваріння, покаже, де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороша вечеря з келихом пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий…
 «Польський Акрополь» — Вавельський замок (18€/13€). Розташований на високому березі Вісли, «Вавель» включає в себе королівський замок, кафедральний собор, і систему замкових укріплень. Вавель — той замок, в який хочеться йти, тому що велич, яка огортає його, притягує будь-кого, хто опиняється поруч. Він височить над містом, такий витончений і монументальний одночасно. А коли потрапляєш на територію замку, здається, що тут зібрана архітектура всіх країн і народів.
Повернення в Україну. Перетин кордону.
Час прибуття до Львова орієнтовно після опівночі (залежить від проходження кордону).Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А».
Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

День 6 - Краків - Львів День 6 - Краків - Львів День 6 - Краків - Львів День 6 - Краків - Львів

Бронювання: 0997874911; 0986069279

0
Comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Cеть турагенств «TOURS&TICKETS»
©2019 Туристическое агентство «Lory Tour / Лори Тур» г.Хорол

×