fbpx

Фіорди Півночі!!!

Маршрут: Львів – Варшава — Гданськ — Копенгаген – Осло (Ослофіорд) – Флом (Согнефіорд і Неройфіорд) – Гетеборг – Львів
Днів: 7
Вартість: від 366 євро
Виїзд: квітень: 28, 30, травень: 1, червень: 11, 19, 29, липень: 4, 19, 20, 29, серпень: 8, 12, 18, 25, вересень: 1, 19, 27, жовтень: 7, 17, 25

Смарагдові фіорди, Копенгаген, Осло і Ґетеборг в турі без нічних переїздів!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

Всього за 7 днів ми побуваємо, побачимо і насолодимось красою:
• Ослофіорда, Согнефіорда і Неройфіорда;
• водоспадів — Кьосфоссен і Твіннефоссен;
• столиці Данії — Копенгагена, а також неперевершених замків Данії — Розенборг, Кронборг, Фредериксборг!
• столиці Норвегії — Осло, а також парку скульптур Густава Вігеланна, музею кораблів вікінгів, музею «Кон-Тікі»,
• незабутнього морського міста Гетеборга і замка Шьюлеом;
• Балтійської перлини Гданська і замка Мальброк!

Швеція – Норвегія – Данія
…чарівне повітря і дивовижна природа , історії та легенди , перекази і міфологія…

День 1.

Львів — Варшава

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.
Переїзд по території Польщі. При наявності часу нас чекає вечірня екскурсія по столиці Польщі — Варшаві (18Є/13Є)! Нас зачарує місто королівських резиденцій, місто музики Шопена, місто в якому панує неповторна і унікальна атмосфера.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в транзитному готелі.

День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава

День 2.

Гданськ — Мальборк — Сопот

 Сніданок. Екскурсія «Гданськ — золоті Ворота Речі Посполитої»(21€/16€)! Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Скарб Гданська — Марьяцький храм — другий за величиною і красі собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін. Вільний час.
Запрошуємо на екскурсії:
«Подорож по середньовіччю — замок Мальброк» (38€/30€). Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності … А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців!
«Бурштинова перлина Балтики — курорт Сопот» (23€/18€). Неймовірно затишний і красивий Сопот — «музична перлина Балтики», містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка по найдовшому в Європі пірсі, який пролягає на кілька сотень метрів в море — вишукане місце для романтичних побачень, зустрічі сходу та заходу сонця…
Переїзд в порт. Ніч на поромі.

День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот

День 3.

Копенгаген — Кронборг

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт.
Переїзд в місто Ганса Крістіана Андерсена — Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку! Пішохідна екскурсія «Копенгаген — місто королівських чудес»: для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його неповторну атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста — будівлею Біржі, церквою Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена… У вільний час рекомендуємо на вибір:
• здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (18€).
• автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо …» (26Є/21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопаузи. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена — Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Лангліньє. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найдорожчих кварталів Копенгагена — Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крістіансборг — датський Парламент.
• «Королівський Копенгаген — замок Розенборг» (26€+вхідний квиток). Данська монархія — найстаріша в світі, і зараз столиця країни — це місто королеви. Нас чекають історії про королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями.
• «Таємниці і легенди Королівських Замків» (48 € + вхідний квиток) замок «Гамлета» — Кронборг, а також неймовірної краси — Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II — палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, за прогулянкою по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм — романтика тут всюди …Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції.

День 3 - Копенгаген - Кронборг День 3 - Копенгаген - Кронборг День 3 - Копенгаген - Кронборг День 3 - Копенгаген - Кронборг

День 4.

Осло

Сніданок. Норвегія — це гори, фіорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі …. В них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів — Осло». В Осло з’єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми… Вільний час. Пропонуємо відвідати:
автобусну екскурсію «Велика прогулянка по Осло і парк скульптур Густава Вігеланна» (26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи. А далі нас чекає ні на що не схожий парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури… Кульмінація екскурсії, гордість жителів Осло — трамплін Хольменколлен, якому більше ста років…
екскурсію «Осло-фіорд і музей Кон-Тікі» (26Є + вх. білет). Музейний острів — це вілли, що потопають в квітучих садах, пристанях з білосніжними яхтами і безліч музеїв… Ми в супроводі екскурсовода відвідаємо музей «Кон-Тікі» де знаходяться судна і предмети, які знаменитий мандрівник і антрополог використовував під час експедицій — «Кон-Тікі»,«Фату-Хіва»,« Ра» і «Ра II»,«Тигрис». Але головним експонатом музею безсумнівно є пліт «Кон-Тікі», на якому Тур Хейєрдал перетнув Тихий океан в 1947 році.
Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 4 - Осло День 4 - Осло День 4 - Осло День 4 - Осло

День 5.

Флом — Сталхейм — Согне-фіорд

 Сніданок. Сьогодні нас чекає царство норвезьких фіордів — неповторні ландшафти, засніжені вершини, відображаються в прозорій глибині моря, грандіозні водоспади, смарагдова гладь фіордів, які, виблискуючи на сонці, кружляють між відступили і застигли у своїй величі горами…
Усім бажаючим рекомендуємо відвідати на вибір:
 «Панорамний майданчик Стегастейн» (43€/33€). Ми поїдемо з Флому через Еурланн до незвичайного, вражаючого майданчику Стегастейн. Майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, на висоті 650 м. над фьордом, і дозволяє насолодитись ні з чим незрівнянною панорамою. Це просто фантастика! Захоплюючий дух пейзаж стане прекрасним фоном для приголомшливих фотографій, і залишиться у Вашій пам’яті назавжди.
 незабутній «Круїз на кораблику» (68€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
• поїздка по Фломській залізниці (68€/48€). 20 років будівництва, 20 тунелів протяжністю 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най — гори, річки, озера, водоспади і … фьорди … Під час зупинки у нас буде час насолодитися водної стихії неймовірної краси — водоспаду Кьосфоссен. І знову в дорогу … Здається, що більшої краси годі уявити неможливо, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню …
 «Ущелина Сталхейм» (33€/23€). Нас чекає захоплюючий дух вид на ущелину Сталхейм, зупинка з видом на красивий водоспад Сталхеймсфоссен. Частування в одному з найстаріших готелів Норвегії.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції.

День 5 - Флом - Сталхейм - Согне-фіорд День 5 - Флом - Сталхейм - Согне-фіорд День 5 - Флом - Сталхейм - Согне-фіорд День 5 - Флом - Сталхейм - Согне-фіорд

День 6.

Гетеборг

 Сніданок. Нас чекає чудова природа і розвинена економіка, багатюща історія і доброзичливі люди. Як це по-скандинавськи. Переїзд в Гетеборг. Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
екскурсія «Душа Швеції Гетеборг …» (21€/18Є). Гетеборг — столиця західного узбережжя Швеції. Це море, сонце, вітер і атмосфера південного шведського міста …. Місто ресторанів і центр промислу креветок, яких тут дуже багато, і вони тут дуже смачні. Оглядова екскурсія по місту з оглядом головних визначних пам’яток і можливістю спробувати найвідоміший «бутерброд з креветками» в ресторані неба.
«Прогулянка на кораблику по каналах Гетеборга» (30€/23€). Місто з води виглядає надзвичайно красиво. Ми пропливемо під 20 містками і побачимо набережну Гетеборга.
«Музей Концерну «Вольво»» (30€/23€). Гетеборг є столицею найвідомішого в світі шведського автомобільного концерну. САМО СЛОВО «VOLVO» стало синонімом якості, надійності, безпеки і стилю.
Переїзд в порт. Орієнтовно 20:00 розміщення на борту парома і відправлення в Польщу.

День 6 - Гетеборг День 6 - Гетеборг День 6 - Гетеборг День 6 - Гетеборг

День 7.

Львів

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт.
Переїзд по території Польщі.
Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». 00:30 Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Бронювання: 0997874911; 0986069279

0
Comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Cеть турагенств «TOURS&TICKETS»
©2019 Туристическое агентство «Lory Tour / Лори Тур» г.Хорол

×