fbpx

Ніжна і скромна – Волинь і Білорусь… весною в травні

Маршрут: Львів – Луцьк – Брест – Мир – Несвіж – Біловезька Пуща – Колодяжне – Львів
Вартість: від 146 євро
Днів: 4
Виїзд: березень: 5, квітень: 29, травень: 9, червень: 6, липень: 3, серпень: 6, вересень: 10, жовтень: 8

4 дні/3 ночі
ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

День 1.

Львів – Луцьк – Брест

Безкоштовні трансфери залізничний вокзал — Термінал-А».

Пивными дорогами Праги

Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».

Моє приємне відкриття – Луцьк

(входить у вартість + вх. квиток)

Луцьк – одне з найдавніших українських міст, столиця Галицько-Волинського князівства і просто дивовижне місто. Головна пам’ятка міста – Луцький замок, або замок Любарта – один з найбільш збережених замків України. Це унікальна пам’ятка архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Трохи пройшовши мощеною вулицею, ми побачимо Кафедральний собор Петра і Павла. Недалеко від собору знаходиться будинок Косачів, де жила Леся Українка і Лютеранська кірха – церква німецьких колоністів ХХ ст. А в тихому провулку біля самої річки Стир розташувався химерний будиночок – місцевий «Будинок з химерами».

Проходження українсько-білоруського кордону. Прибуття в Брест. Поселення у готель по маршруту.

День 1 - Львів – Луцьк – БрестДень 1 - Львів – Луцьк – БрестДень 1 - Львів – Луцьк – БрестДень 1 - Львів – Луцьк – Брест

День 2.

Брест – Біловезька пуща

Сніданок.

Екскурсія

Західні ворота Білорусі

(входить у вартість туру)

Брест — місто чудової багатовікової історії, яке не раз змінювало свою державну приналежність. Головна визначна пам’ятка міста — Брестська фортеця, оборонні укріплення, якої були побудовані ще на початку 19 століття. Сьогодні тут розташований музей, який розповідає про появу цієї споруди. На території комплексу знаходяться музей оборони фортеці, скульптурні композиції, каземати, порохові погреби. Ще одна гордість міста — центральна пішохідна вулиця — вулиця Радянська, в значній мірі відновлена і дає уявлення про її первісний вигляд. А на заході тут ми можемо помилуватися щоденною церемонією запалювання ретро — ліхтарів ліхтарником у формі петровських часів.

Вільний час в Бресті. Пропонуємо відвідати екскурсії:

І оживуть тут казки

(Дорослий: 680грн. / Діти: 480грн. + вх. квиток)

Біловезька Пуща – одна з найвідоміших пам’яток Білорусії, первісний лісовий масив, що вражає своєю площею (500 тис. км2). Якщо вірити, що дерева можуть зберігати пам’ять про події старовини, то можна тільки уявити, свідком якої кількості подій був цей ліс. Адже самим «молодшим» деревам – більше сотні років, а «старожили» підбираються до ювілею 600 років. Майже відразу біля входу знаходиться музей природи, а далі прямуємо до вольєрів, стежка вздовж яких, тягнеться аж на два кілометри! Бажаючі можуть відвідати садибу Діда Мороза (вх. квиток 6 €). Вхід на територію маєтку охороняють Дуб-Дубович і В’яз-В’язович, на території садиби росте, як заявляють в парку, найвища в Європі 40-метрова ялина, якій 120 років. Її прикрашає безліч ліхтариків, а на Новий Рік навколо неї водять хороводи. А ще тут є галявина, де навколо багаття встановлені скульптури Дванадцяти Місяців. Якщо підійти до скульптури, що символізує місяць народження, і прошепотіти заповітне бажання, то місяць допоможе його виконати!

Повернення в готель.

День 2 - Брест – Біловезька пущаДень 2 - Брест – Біловезька пущаДень 2 - Брест – Біловезька пущаДень 2 - Брест – Біловезька пуща

День 3.

Брест – Мир – Несвіж

Сніданок. Вільний час в Бресті. Запрошуємо на екскурсію.

Спадщина князів (середньовіччя) – Мир і Несвіж

(Дорослий: 36€ / Діти: 33€ + вх. квиток)

Мирський замок – об’єкт, включений до спадщини ЮНЕСКО, сміливо можна назвати туристичною Меккою Білорусі. Вдале поєднання архітектурних стилів готики, бароко і ренесансу робить його одним з найбільш вражаючих замків в Європі. Неправильний чотирикутник — так виглядає замок здалеку. Раніше він був неприступною фортецею – стіни товщиною 4,5 метрів, вежі, лише одна з яких служила входом в замок і найскладніші механізми (підйомний міст, падаюча решітка). Кажуть, що в новорічну ніч в Мирському замку чути удари мечів, а дехто стверджує, що під землею є тунель, що з’єднує Мир з Несвіжем. Несвіжський замок – старовинне гніздо могутніх магнатів Радзивілів, про багатство яких ходили легенди. Хоча кажуть, що в Несвіжі і досі лежать скарби, які поки ще залишаються незнайденими. Старий Несвіж з його парками, насипними бастіонами, могутнім замком – палацом, бароковими костелами сам є справжнім скарбом Білорусії.

Повернення в готель.

День 3 - Брест – Мир – НесвіжДень 3 - Брест – Мир – НесвіжДень 3 - Брест – Мир – НесвіжДень 3 - Брест – Мир – Несвіж

День 4.

Львів – Брест

Сніданок. Звільнення номерів. Проходження білорусько-українського кордону.

«Музей-садиба Лесі Українки – місце, де народжувалася «Лісова Пісня».

(входить у вартість + вх. квиток)

Ми потрапимо в чарівне місце, яке відома поетеса називала своїм домом. Саме тут Лариса Косач написала кілька десятків своїх творів, у тому числі «Сафо», «Конвалія», «В`язень». Саме під впливом волинських легенд, пісень, природи сформувалося світовідчуття поетеси, прокинувся і виявив себе на всю потужність її талант і з`явився псевдонім «Леся Українка».

Час прибуття до Львова орієнтовно 21:00 (залежить від проходження кордону).

22:00 Орієнтовний час трансферу на залізничний вокзал.

До нових зустрічей!

День 4 - Львів – БрестДень 4 - Львів – БрестДень 4 - Львів – БрестДень 4 - Львів – Брест

 

Бронювання: 0997874911; 0986069279

0
Comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Cеть турагенств «TOURS&TICKETS»
©2019 Туристическое агентство «Lory Tour / Лори Тур» г.Хорол

×