fbpx

НОВИНКА!!! ЕКЗОТИЧНІ БАРВИ​!!! (Бананова ферма-музей медуз-океанаріум).

  • Home
  • /Без рубрики
  • /НОВИНКА!!! ЕКЗОТИЧНІ БАРВИ​!!! (Бананова ферма-музей медуз-океанаріум).

Бронювання за тел.: (099)787-49-11, (098)606-92-79.
Вирушаємо разом в яскраву і екзотичну поїздку! Спочатку ми відвідаємо бананову ферму, де відчутний запах екзотичних фруктів і прогуляємося тропічним садом. Потім опустимося на морське дно, відвідавши музей медуз. Яскраві медузи всіх кольорів веселки подарують неймовірно позитивні враження! А ще ми побачимо екзотичних тварин і птахів!
Тривалість: 1 день
Найближчі дати: 20.03.2021
Вартість туру: 700,00 — для дорослих; 650,00 — для дітей до 14 років
ПРОГРАМА ТУРУ
5:00 — виїзд з м Полтава
10: 00- 12:00 — Бананова ферма. А ви знаєте, що банани можна виростити у своїй вітальні? А лимони та апельсини можуть радувати смаком і ароматом з власного дерева? І все це у нас в Україні! Хочете дізнатися як? Поїхали разом на унікальну бананову ферму! Кількість екзотичних рослин на метр квадратний тут перевищує найсміливіші очікування: в чудо-теплиці зібрано разом більше 50 сортів тропічних рослин.
Здивовані будуть і діти, і дорослі — всі ці фрукти Ви бачили тільки в супермаркеті під плівкою, а тут — все росте, цвіте і пахне.
Ваш світогляд тут стрімко розшириться, Ви дізнаєтеся як і чому цвітуть і плодоносять банани, ананаси, апельсини, кумкват і лимони в наших кліматичних умовах круглий рік; Ви на дотик відчуєте як це — бути в тропіках і сфотографуєтеся на тлі справжнього тропічного саду; Ви зможете забрати з собою шматочок літа, купивши невелике деревце апельсина або лимона, папаї, інжиру, карликового банана чи ананаса. А якщо захочете, то і все разом! Ви отримаєте детальну консультацію по догляду за цими диво-рослинами і зможете виростити тропічний урожай у себе вдома.
13:00 — 14:00 — Музей медуз. Ви дізнаєтеся скільки на планеті мешкає медуз відомих людині, які медузи смертельно отруйні, а яка медуза — взагалі є єдиною безсмертною істотою на планеті. Ви познайомитеся з колекцією медуз і дізнаєтеся безліч цікавих та навіть корисних фактів про них.
Але пам’ятайте! Що життєвий цикл у багатьох медуз дуже короткий, а це значить, що наша колекція буде оновлюватися мінімум три рази на рік!
15:00 — 16:20 — вільний час для обіду
17:00 — 18:00 — «Океанаріум» Морська казка »
Відразу на вході відвідувачів зустрічає гроза морів — легендарний пірат, який проводить гостей в першу галерею експозиції — перевернутий дерев’яний корабель. В ілюмінаторі затонулого корабля затишно розмістилася експозиція коралового комплексу. М’які і тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть в 6-метровому акваріумі, розташованому по праву руку від гостей.
З корабля ми потрапляємо в Амазонію до хижих піраній і крокодилів, великого басейну з доброзичливими морськими скатами, а також іншими представниками прісноводних і морських вод.
Далі відвідувач потрапляє в підводний світ — тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою. Від акваріумних риб глядача відділяє лише акрилове скло товщиною 8 см. Перебувати в тунелі абсолютно безпечно і надзвичайно захоплююче — вся підводне життя відбувається у Вас на очах!
18:30- виїзд в м Полтава
ВАРТІСТЬ ТУРУ: 700,00 — для дорослих; 650,00 — для дітей до 14 років
У вартість входить:
— проїзд;
— страхування;
— супровід представником туристичної агенції.
У вартість не входить:
— вхідний квиток на бананову ферму (для дітей і дорослих — 100,00);
— покупка саджанців (за бажанням) — від 100,00;
— вхідний квиток в музей медуз (200,00 — для дорослих, 180,00 — для дітей 5-14 років, діти з 14 років — ціна як для дорослих). Діти до 3-х років безкоштовно (при наявності свідоцтва);
— вхідний квиток і екскурсія в океанаріум «Морська казка» (для дорослих -220,00; для дітей — 180,00)

0
Comments

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Cеть турагенств «TOURS&TICKETS»
©2019 Туристическое агентство «Lory Tour / Лори Тур» г.Хорол

×