fbpx

ПЛЯЖНИЙ СЕЗОН 2019 БАЗУ ВІДПОЧИНКУ «ПЕРЛИНА КАРПАТ»

ПРО БАЗУ ВІДПОЧИНКУ «ПЕРЛИНА КАРПАТ»
Акція 2019!!! При бронюванні на термін 5 днів і більше : 2 безкоштовних сніданки + 2 безкоштовних обіду в подарунок щодня з розрахунку на кожен номер!!!
«ПЕРЛИНА КАРПАТ» — ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ Котеджі, побудовані за індивідуальним проектом, в якому гармонійно поєднуються сучасні будівельні технології та давні ремісничі традиції гуцульських майстрів, відомих своїми унікальними будівлями з дерева. База відпочинку сертифікована і відповідає всім вимогам ГОСТу.
ЧУДОВІ УМОВИ ПРОЖИВАННЯ: — Котеджі, виконані за індивідуальним проектом з усіма зручностями і видом на море; окремі балкони — У будівництві бази переважає екологічно чиста карпатська ялина, запах деревини створює чудові умови для перебування в номерах — База сертифікована і відповідає всім стандартам ГОСТу — Близькість моря — 30 метрів до піщаного пляжу. База відпочинку першої смуги — Хороші зручні меблі і імпортна побутова техніка — Цілодобово гаряча та холодна вода — Душ, туалет — Парковка — Оренда шезлонгів
УНІКАЛЬНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПРОЕКТ Серед екологічно чистих будівельних матеріалів, використаних при будівництві котеджів бази, переважає карпатська ялина. Завдяки цьому, в номерах відтворений унікальний цілющий мікроклімат, споріднений з цілющим повітрям карпатського регіону. Він ще в більшій мірі підсилює сприятливе оздоровче впливу на організм Азовського узбережжя, навіть під час перебування в номерах, а зокрема — при нічному відпочинку.
КОМФОРТНЕ ПЕРЕБУВАННЯ В НОМЕРАХ Всі номери бази обладнані згідно з вимогами до номерів класу люкс. В кожному номері є туалет і душ, цілодобово холодна і гаряча вода. Більшість (крім двомісних) номерів мають відкриті балкони і веранди, з яких відкривається чудовий вид на море. Дизайн простору номерів і внутрішній комфорт котеджів продумані, щоб задовольнити запити вимогливих відпочиваючих.
СПРИЯТЛИВИЙ КЛІМАТ І ЕКОЛОГІЯ База відпочинку розташована в унікальному кліматичному регіоні Азовського моря. Курортна частина коси — піщана, і тут, практично, відсутня рослинність, і, як наслідок, немає комарів. Це особливо актуально під час вечірнього та нічного відпочинку. У місці де розташована база відпочинку коса неширока і легкий, приємний вітерець допомагає набагато легше переносити виснажливу спеку. Цей факт неодноразово відзначався відпочиваючими на користь Федотової коси і курорту Кирилівка.
НОМЕРНИЙ ФОНД Номерний фонд бази складається з номерів класів люкс і напівлюкс. Всі номери повністю оснащені, а при їх обробці були використані тільки дорогі якісні матеріали.
В КОЖНОМУ НОМЕРІ: Туалет і душ Цілодобово гаряча та холодна вода Кондиционер (сплит система LG) Холодильник LG і електрочайник Philips Телевізор LG і супутникове телебачення (більше 1000 каналів, пароль на перегляд окремих каналів) Електроплита (надається тільки в люкси і чотиримісні напівлюкси на вимогу)
1-ИЙ ПОВЕРХ — ЛЮКС ДО 4-Х СПАЛЬНИХ МІСЦЬ (ВАРІАНТ 1) Дві кімнати (вітальня + спальня) загальною площею 18 м2, окрема веранда 9 м2. Балкон, санвузол (туалет, душ), бойлер (гаряча вода цілодобово). На балконі стіл і стільці, білизняна сушарка. Повний набір імпортної побутової техніки та меблів: кондиціонер LG (зима-літо), телевізор LG, холодильник LG, електрочайник, шафа, тумбочка, журнальний столик, велике і дуже зручне двоспальне ліжко (2 х 1,6 м), двоспальний розкладний диван.
ВАРТІСТЬ: ЧЕРВЕНЬ (8.06.18 — 21.06.18) — 1350,00 за номер / доба ЛИПЕНЬ — СЕРПЕНЬ (22.06.18 — 25.08.18) — 1650,00 за номер / доба Акція 2019!!! При бронюванні на термін 5 днів і більше : 2 безкоштовних сніданки + 2 безкоштовних обіду в подарунок щодня з розрахунку на кожен номер!!!
1-ИЙ ПОВЕРХ — ЛЮКС ДО 4-Х СПАЛЬНИХ МІСЦЬ (ВАРІАНТ 2) Дві кімнати (вітальня + спальня) загальною площею 18 м2, окрема веранда 9 м2. Балкон, санвузол (туалет, душ), бойлер (гаряча вода цілодобово). На балконі стіл і стільці, білизняна сушарка. Повний набір імпортної побутової техніки та меблів (2 комплекти): кондиціонер LG (зима-літо) — 2шт., Телевізор LG — 2шт., Холодильник LG — 2шт., Електрочайник — 2шт., Шафа — 2шт., Тумбочка — 2шт., журнальний столик — 2шт., двоспальний розкладний диван — 2 шт. У кожну з кімнат веде окремий вхід з веранди. Спільними є веранда і санвузол (вхід з веранди). ВАРТІСТЬ: ЧЕРВЕНЬ (8.06.18 — 21.06.18) — 1400,00 за номер / доба ЛИПЕНЬ — СЕРПЕНЬ (22.06.18 — 25.08.18) — 1700,00 за номер / доба Акція 2019!!! При бронюванні на термін 5 днів і більше : 2 безкоштовних сніданки + 2 безкоштовних обіду в подарунок щодня з розрахунку на кожен номер!!!
1-ИЙ ПОВЕРХ — ПІВЛЮКС ДО 4-Х СПАЛЬНИХ МІСЦЬ Одна кімната площею 18 м2, окрема веранда 9 м2. Балкон, санвузол (туалет, душ), бойлер (гаряча вода цілодобово). На балконі стіл і стільці, білизняна сушарка. Повний набір імпортної побутової техніки та меблів: кондиціонер LG (зима-літо), телевізор LG, холодильник LG, електрочайник, шафа, тумбочка, журнальний столик, велике і дуже зручне двоспальне ліжко (2 х 1,6 м), двоспальний розкладний диван.
ВАРТІСТЬ: ЧЕРВЕНЬ (8.06.18 — 21.06.18) — 1300,00 за номер / доба ЛИПЕНЬ — СЕРПЕНЬ (22.06.18 — 25.08.18) — 1580,00 за номер / доба Акція 2019!!! При бронюванні на термін 5 днів і більше : 2 безкоштовних сніданки + 2 безкоштовних обіду в подарунок щодня з розрахунку на кожен номер!!!
2-ОЙ ПОВЕРХ — ПІВЛЮКС ДО 3-Х СПАЛЬНИХ МІСЦЬ Одна кімната площею 14 м2, окрема веранда 4,5 м2. Балкон, санвузол (туалет, душ), бойлер (гаряча вода цілодобово). На балконі стіл і стільці, білизняна сушарка. Повний набір імпортної побутової техніки та меблів: кондиціонер LG (зима-літо), телевізор LG, холодильник LG, електрочайник, шафа, тумбочка, журнальний столик, велике і дуже зручне двоспальне ліжко (2 х 1,6 м), двоспальний розкладний диван.
ВАРТІСТЬ: ЧЕРВЕНЬ (8.06.18 — 21.06.18) — 1100,00 за номер / доба ЛИПЕНЬ — СЕРПЕНЬ (22.06.18 — 25.08.18) — 1380,00 за номер / доба Акція 2019!!! При бронюванні на термін 5 днів і більше : 2 безкоштовних сніданки + 2 безкоштовних обіду в подарунок щодня з розрахунку на кожен номер!!!
2-ОЙ ПОВЕРХ — ПІВЛЮКС ДО 2-Х СПАЛЬНИХ МІСЦЬ Одна кімната площею 9 м2. Санвузол (туалет, душ), бойлер (гаряча вода цілодобово). Повний набір імпортної побутової техніки та меблів: кондиціонер LG (зима-літо), телевізор LG, холодильник LG, електрочайник, шафа, тумбочка, журнальний столик, велике і дуже зручне двоспальне ліжко (2 х 1,6 м), двоспальний розкладний диван.
ВАРТІСТЬ: ЧЕРВЕНЬ (8.06.18 — 21.06.18) — 900,00 за номер / доба ЛИПЕНЬ — СЕРПЕНЬ (22.06.18 — 25.08.18) — 1080,00 за номер / доба Акція 2019!!! При бронюванні на термін 5 днів і більше : 2 безкоштовних сніданки + 2 безкоштовних обіду в подарунок щодня з розрахунку на кожен номер!!!
ДОДАТКОВИЙ СЕРВІС Можливість орендувати шезлонги, волейбольну сітку Територія бази відпочинку і автопарковка цілодобово охороняються Є пральня Додаткове місце в номері +150 грн. Акція 2019!!! При бронюванні на термін 5 днів і більше : 2 безкоштовних сніданки + 2 безкоштовних обіду в подарунок щодня з розрахунку на кожен номер!!!
НОМЕРИ КЛАСУ ЛЮКС І ПІВЛЮКС Номерний фонд бази «Перлина Карпат» становить пару десятків номерів. Всі вони розташовані в сучасних двоповерхових котеджах капітального будівництва, розташованих в так званій «першій шпальті», тобто між морем і базою інших територій немає. *Увага! Є два види планування двокімнатних 4-х місцевих люксів: 1. Люкс з окремими входами як в кімнати, так і в санвузол, а також двома з комплектами техніки і меблями для кожної з кімнат. 2. Звичайний двокімнатний люкс складається з вітальні, спальні і окремого санвузла. ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ НА БАЗІ Час заселення проживаючих — з 14:00, час виселення — до 12:00 дня. ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ На території бази відпочинку «Перлина Карпат» діє велике кафе, в якому можна смачно поїсти і приємно провести час. На ваш вибір велике меню і триразове комплексне харчування з можливістю вибору (сніданки, обіди, вечері). При бронюванні від 5 днів і більше, в проживання входять 2 безкоштовних сніданку в нашому кафе. Прокат шезлонгів 35,00 / добу ПАРКУВАННЯ АВТО-ТРАНСПОРТУ Вартість паркування в добу для однієї одиниці транспорту — 20,00

  • 0

  • 0

  • 0

  • 0

  • 0

  • 0

  • 0

0
Comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Cеть турагенств «TOURS&TICKETS»
©2019 Туристическое агентство «Lory Tour / Лори Тур» г.Хорол

×