fbpx

Вишукані вихідні в Хорватії!!!

Маршрут: Львів – Мукачево – Будапешт —  Істрія (1 ніч) – Мостар (1 ніч) – Мукачево – Львів
Днів: 5
Вартість: від 152 євро
Виїзд: квітень: 30, червень: 19, вересень: 11, 26.

!!!У вартості туру екскурсія по Опатії і Плітвіцьким озерам!!!
Можливість відвідати: Будапешт, Ровінь, Лімський фіорд, Пореч, Мостар і Дубровник в Хорватії, мальовничий Мостар та Благай і Кравіцу в Боснії і Герцеговині!!!

День 1.

Львів – Стрий – Мукачево – Будапешт

Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал — трансфер до Терміналу «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Можлива підсадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур) Перетин кордону. Переїзд в Будапешт. При наявності вільного часу:

Будапешт з гори Геллерт

(Дорослий: 8€ / Діти: 8€)

У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі будівництва фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і Дунай що зникає в далечінь. Тут все місто як на долоні!

Ажурна прикраса Будапешту

(Дорослий: 26€ / Діти: 18€)

Річкова прогулянка  незабутня водна подорож по Дунаю…

Ажурна прикраса Будапешту

Нічний переїзд в Хорватію.

День 1 - Львів – Стрий – Мукачево – БудапештДень 1 - Львів – Стрий – Мукачево – БудапештДень 1 - Львів – Стрий – Мукачево – БудапештДень 1 - Львів – Стрий – Мукачево – Будапешт

День 2.

Опатія – Ровінь

Переїзд в Опатію.

Оглядова екскурсія перлиною Адріатичного узбережжя – Опатією

(входить у вартість туру)

Унікальний теплий і м’який клімат, субтропічна зелень чудових парків і скверів, десятки розкішних готелів, що вишикувалися уздовж знаменитого прогулянкового променаду, ексклюзивні бутіки європейських фірм, дорогі ресторани і престижні вілли, побудовані ще за часів Австро-Угорщини — знайомлять нас з курортом преміум класу. Поселення в готелі (р-н Істрії).

Вільний час. У вільний час пропонуємо:

«Істарський колорит — Ровінь, Лімський фьорд і Пореч»

(Дорослий: 46€ / Діти: 36€)

Під час цієї екскурсії ми зможемо сповна дізнатися історію країни, отримати насолоду від чарівної природи Істрії. Ровінь — це, напевно, найколоритніше і найбільш італійське місто півострова, не спроста, його ще називають «маленькою хорватською Венецією». Адже кам’яні стіни критих глиняною черепицею середньовічних будинків старого міста піднімаються з моря, а химерно обрізана берегова лінія з яхтами, що хитаються в блакитній воді передає неповторну атмосферу, завдяки якій місто ще називають «найромантичнішим містом Хорватії». Далі наш маршрут веде до одного з найбільш південних фіордів Європи — Лімського, з ущелиною завдовжки 10 км і глибиною 30 метрів, з найширшою частиною приблизно 600 метрів, що виходить прямо в Адріатику. По обидва боки розташовані дуже круті гори, в деяких частинах вони досягають 100 метрів висоти, вкриті густим лісом, причому у північній частині затоки, ростуть вічнозелені дерева, а у південній – листяні. Фінальним акордом екскурсії буде відвідування містечка Пореч.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Опатія – РовіньДень 2 - Опатія – РовіньДень 2 - Опатія – РовіньДень 2 - Опатія – Ровінь

День 3.

Плітвіцкие озера – Мостар

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мостар. По дорозі в Мостар, усім бажаючим пропонуємо відвідати:

«Плітвицькі озера»

(вх. квиток)

Вся його краса зібрана в 16 озерах, пов’язаних між собою водоспадами і протоками. Ці озера, немов 16 аквамаринів, вінчають собою корону густого гірського лісу. Прогулянка парком залишить незабутні враження на все життя. Невинність навколишньої природи, широка гладь води, бурхливі водоспади і просто поточні струмки, найчистіше повітря, аромат квітів і рослин налаштовують на почуття єднання з природою. Вода в озерах надзвичайного кольору: яскраво-смарагдово-блакитна … і в той же час абсолютно прозора.

Приїзд в Мостар. Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Нічна екскурсія по Мостару

(Дорослий: 13€ / Діти: 10€)

Мальовниче містечко, що розкинулося по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним з найпопулярніших туристичних центрів Боснії та Герцеговини. Знайомство з містом потрібно розпочати зі Старого мосту, збудованого в XVI столітті, що був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було таким великим, що він постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних лавок.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 - Плітвіцкие озера – МостарДень 3 - Плітвіцкие озера – МостарДень 3 - Плітвіцкие озера – МостарДень 3 - Плітвіцкие озера – Мостар

День 4.

Благай – Кравіца – Дубровник

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Благай і Кравіца

(Дорослий: 36€ / Діти: 30€)

На нас чекає знайомство з одними з найкрасивіших місць в Боснії і Герцеговині. Першим на нашому шляху буде маленьке містечко Благай з головною визначною пам’яткою — текією для дервішів. Місце для текії вибиралося з особливою увагою. Це повинен бути куточок, сповнений гармонії, і, в той же час, — затишний. Сім сутностей складають текію: будинок, сходи, вода спокійна і вода текуча, скеля, могила, печера. У Благаї біля витоку Буни є всі ці складові. Далі нас чекає переїзд в природний парк Кравіца з красивими водоспадами, які розташовані півколом, наче декорації на сцені театру.

Дубровник

(Дорослий: 48€ / Діти: 41€)

одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію та велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» — так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії містом нас чекає знайомство з історією старого Дубровника та його головними визначними пам’ятками.

Повернення в Мостар. Нічний переїзд в Україну.

День 4 - Благай – Кравіца – ДубровникДень 4 - Благай – Кравіца – ДубровникДень 4 - Благай – Кравіца – ДубровникДень 4 - Благай – Кравіца – Дубровник

День 5.

Львів

Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачеве — 21:00, до Львова — 01:50 (наступний день). Місце прибуття у Львові — Термінал «А». Трансфер до зал. вокзалу. До нових зустрічей!

Бронювання: 0997874911; 0986069279

0
Comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Cеть турагенств «TOURS&TICKETS»
©2019 Туристическое агентство «Lory Tour / Лори Тур» г.Хорол

×